„Odblaskowe Zajęcia”

odblaskowe zajecia

Dnia 27 września 2022r. uczniowie z klasy 5c uczestniczyli w zajęciach bibliotecznych związanych z zasadami bezpieczeństwa na drodze. „Odblaskowe Zajęcia” zostały przeprowadzone w budynku Biblioteki Miejskiej w Dąbrowie Tarnowskiej.
W ramach spotkania uczniowie mogli przypomnieć sobie zasady ruchu drogowego oraz bezpiecznej jazdy rowerem. Te innowacyjne zajęcia zaangażowały wszystkich uczestników do ciekawego zadania. Na specjalnie przygotowanej makiecie naszego miasta dzieci ćwiczyły algorytmiczne myślenie. Programowały drogę poruszania się robota Phyfona.
Spotkanie to dowiodło, iż dzieci doskonale znają przepisy ruchu drogowego oraz mają pełną świadomość konieczności noszenia elementów odblaskowych.
Serdecznie dziękujemy za spotkanie.
B.Kołodziej, E.Wątroba