sport22022

W środę odbyły się ostatnie w tym roku szkolnym zawody powiatowe - trójbój i czwórbój. Uczniowie naszej szkoły spisali się na złoty medal we wszystkich 4 kategoriach.
W trójboju reprezentowali nas:
Januś Oliwia, Bochenek Magda, Bańbor Weronika, Wałaszek Nicola, Motyka Amelia,
Bil Szymon, Osak Krystian, Sambor Sebastian, Piotrowicz Fabian, Jaworski Piotr, Biernacik Mateusz.
W czwórboju: Kolarczyk Julia, Kubacka Zuzanna, Pilot Natalia, Lizak Milena, Czupryna Gabriela, Rokocz Justyna i Pieroń Amelia,
Szpotan Dawid, Monkiewicz Paweł, Stankiewicz Mikołaj, Derus Jakub, Kowal Tymon , Szado Dawid.
Bardzo dziękujemy kl. III a za doping dzięki któremu nasi reprezentanci skakali bardzo daleko.