Miło nam poinformować, że Zuzanna Rogóz, uczennica kl. 5c została wyróżniona w XIX Ogólnopolskim Konkursie Poetycko-Plastycznym „Błogosławiona Karolino, świeć nam przykładem” w kategorii: prace plastyczne, klasy IV – VIII.

zuziarogoz5

Organizatorem konkursu był Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej w Tarnowie oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Radłowskiej. Celem konkursu było przybliżenie postaci bł. Karoliny Kózkówny, poznanie ideałów i wartości, którymi kierowała się w życiu codziennym i podczas walki o swoją wolność i godność. Na konkurs pod hasłem „Ty ścieżkę życia mi ukażesz” napłynęło prawie 500 prac z całej Polski.
2 czerwca 2022 r. odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu. Zwycięzcom nagrody wręczali: biskup tarnowski Stanisław Salaterski i Małopolski Kurator Oświaty Barbara Nowak.
Serdecznie gratulujemy Zuzi i życzymy dalszych sukcesów!