Występ pierwszoklasistów z okazji Święta Rodziny.

dzienrodziny31 maja 2022r. uczniowie klas pierwszych pod kierunkiem wychowawców pani Ewy Więcek i pani Aleksandry Świerczek przygotowali przedstawienie pt. "Witajcie w naszej bajce". Na scenie wystąpili: Jaś i Małgosia, Baba Jaga, Siedmiu Krasnoludków, Wróżki oraz Fantazja i Władca Bajek. Poszczególne sceny przedstawienia przeplatane były tematycznie dobranymi utworami muzycznymi. Nie zabrakło również tańca w wykonaniu wróżek. Zwieńczeniem występu były życzenia oraz piosenka dla Rodziców z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci wręczyły również Rodzicom samodzielnie wykonane upominki. Wspólnie spędzone popołudnie bylo doskonałą okazją do integracji rodzin.