Dzień Rodziny klasy 1e

8 czerwca w naszej szkole uczniowie klasy 1e uroczyście obchodzili Dzień Rodziny. Wszyscy uczniowie wystąpili na scenie z serdecznymi życzeniami. Dzieci przedstawiły scenki, recytowały wiersze, śpiewały piosenki dla swoich kochanych Rodziców. Podczas występu niektórym "zakręciła się” łezka w oku.

Ku zdziwieniu dzieci chwilę potem na scenie pojawili się Rodzice, którzy w tajemnicy od kilku tygodni przygotowywali się do odegrania ról w przedstawieniu profilaktycznym „Niezapominajka”. Miało ono na celu pokazanie jak wielka potrafi być miłość :)

Na zakończenie dzieci złożyły swoim mamom i tatusiom życzenia oraz wręczyły upominki oraz zaprosiły na skromny poczęstunek. Te krótkie chwile spędzone w szkole z pewnością na długo pozostaną w pamięci – zarówno dla Rodziców – szczęśliwych i dumnych ze swych pociech oraz uczniów, których trud, zaangażowanie i pokłady ogromnej miłości jakie włożyli w przygotowanie uroczystości zostały tak miło i szczerze przyjęte.

Wychowawca klasy Justyna Wójtowicz