Finał V Edycji Gminnego Konkursu Wiedzy o Dąbrowie Tarnowskiej i Regionie

Dnia 7 czerwca w Gimnazjum nr 1 odbył się finał konkursu regionalnego ph. "Zapraszam w moje strony".

W finale wzięli udział uczniowie, którzy zakwalifikowali się po szkolnych eliminacjach. Podczas tego uroczystego podsumowania całego konkursu zwycięzcy mogli pokazać i omówić swoje prezentacje, które zapewniły im sukces. Możemy być dumni, ponieważ spośród bardzo wielu uczniów z okolicznych szkół nasi wychowankowie zdominowali podium. Pierwsze miejsce uzyskała  Anna Korzec z piątej a, natomiast drugie miejsce egzequo mieli Kacper Marek i Jakub Nadolski z czwartej a. W tym miejscu należy zaznaczyć, że duży wkład w sukces uczniów mieli rodzice. Gratulujemy zwycięzcom!

S.Bator