Powiatowy konkurs fotograficzny „Uzależnienia – droga donikąd”

Miło nam poinformować, że uczennice naszej szkoły wygrały główne nagrody w powiatowym  konkursie fotograficznym przebiegający pod hasłem: "Uzależnienia - droga donikąd". Organizatorem konkursu było Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Dąbrowie Tarnowskiej.
Celem konkursu kierowanego do uczniów z terenu powiatu dąbrowskiego było m.in. pogłębienie wiedzy o uzależnieniach i substancjach psychoaktywnych oraz kształtowanie postaw i zachowań zgodnych z zasadami zdrowego, bezpiecznego stylu życia. Konkurs stanowił próbę połączenia kreatywności i aktywności artystycznej młodzieży z działalnością o charakterze prozdrowotnym. Zdjęcia kursowe wykonały: Izabela Kogut, Natalia Kogut, Ewa Zielińska, Anna Lech, Natalia Panek z klasy VI b, Martyna Baran z klasy VI a oraz  Karolina  Lech z klasy V a.
Komisja konkursowa przyznała

II miejsce: Karolina Lech – kl. V a (zdjęcia pod hasłem: "Uważaj! Nie dawaj złego przykładu")
Wyróżnienie: Natalia Kogut – kl. VI b ( zdjęcie pod hasłem: „Uzależnieniom NIE")
Nagrody zostały wręczone podczas akcji profilaktyczne „Profilaktyka a Ty”.

M.Gawlik