"Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku w piłce nożnej

kubuspuchstekW poniedziałek 23.05 uczniowie naszej szkoły w składzie: Dawid Szpotan, Filip Dunajko, Krystian Osak, Sebastian Sambor, Filip Migrała, Jakub Mączka, Tymon Kowal, Piotr Jaworski, Krystian Jarosz z powodzeniem rywalizowali w Krakowie w finale wojewódzkim "Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku w piłce nożnej. W turnieju rywalizowało 21 druzyn. W pierwszym meczu pokonali drużynę z Miechowa 3:2, w drugim wygrali z rówieśnikami z Wieliczki 5:1. Niestety w trzecim meczu przegrali z drużyną z Oświęcimia 2:0. Zajęli tym samym 2 miejsce w grupie i jedną bramką nie awansowali do 8 najlepszych drużyn w Małopolsce. GRTULUJEMY!