Szkolna akcja “ZARAŹ UŚMIECHEM” zakończona wielkim sukcesem!

zraazusmiechem

„Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas”. Flora Edwards
Miło nam poinformować, iż dzięki wielkiemu zaangażowaniu przedszkolaków, uczniów i ich rodziców, możemy sprawić radość, wywołać uśmiech i uczynić szpitalną rzeczywistość milszą dzieciom - podopiecznym Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie, które otrzymają wiele gier edukacyjnych, puzzli, kolorowych pluszaków, zabawek, kolorowanek, książek i wiele innych ciekawych upominków. Mamy nadzieję, że ta tradycja będzie nam towarzyszyć przez kolejne lata. Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim ofiarodawcom. Pamiętajmy, że ofiarowane innym dobro zawsze do nas powraca. Po raz kolejny udowodniliśmy, jak wielkie mamy serca.
M. Gawlik, R. Klimek, A. Krawczyk