Finał wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

brdfonal22

W Mikluszowicach koło Bochni odbyła się już XLIII edycja Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – etap wojewódzki.
Uczniowie naszej szkoły w składzie: Zuzanna Nuta, Mikołaj Stankiewicz, Wojciech Sternal i Marcelina Kogut reprezentujący w tych zawodach powiat dąbrowski zajęli X miejsce!
Zawodnicy mieli do pokonania sprawnościowy tor przeszkód, miasteczko ruchu drogowego, umiejętność wykonania pierwszej pomocy oraz test wiedzy
i skrzyżowań w których jako jedyni z 21 ekip wszyscy bezbłędnie go rozwiązali!!!
Na uwagę zasługuje również konkurencja pierwszej pomocy przedmedycznej gdzie nasi uczniowie zdobyli maksymalną ilość 20 punktów!
Ponadto na miasteczku ruchu drogowego bezbłędną jazda popisali się Wojciech Sternal i Mikołaj Stankiewicz, który ogólnie został najlepszym zawodnikiem naszej drużyny.
Wyrazy podziękowania kierujemy do Pani higienistki z nasze szkoły p. Agaty Trojnackiej-Wąż oraz do p. Moniki Sternal - mamy Wojtka, która jest pielęgniarką, za okazaną pomoc i profesjonalny pokaz pierwszej pomocy.
Serdecznie gratulujemy!!!
A.Soja