Jubileuszowy Sportowy Turniej Mikołaja Kopernika

turniejkoprernika

11 maja odbył się Jubileuszowy Sportowy Turniej Mikołaja Kopernika w ramach obchodów 90 lecia powstania szkoły i 50 lecia nadania szkole imienia. W turnieju wzięły udział dwie zaprzyjaźnione szkoły
z Olesna i Gruszowa Wielkiego oraz wybrani uczniowie
z klas III - VII z SP nr 2 Dąbrowa Tarnowska. Uczniowie rywalizowali w 10 konkurencjach. Najważniejszym celem tego spotkania była integracja i dobra zabawa. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni medalami, dyplomami, poczęstunkiem i słodyczami. Dziękujemy opiekunom p. Mariuszowi Kądzielawie i p. Jerzemu Dąbrowie za przygotowanie uczniów i udział w zawodach, a dyrektorom szkół za wystawienie reprezentacji.
Skład naszej dużyny: Januś Oliwia, Piotrowicz Fabian, Bochenek Magdalena, Jaworski Piotr, Czupryna Gabriela, Szpotan Dawid, Rokocz Justyna, Monkiewicz Paweł, Lustofin Emilia Surowiec Kacper.
Nauczyciele wychowania fizycznego