Zawody w drużynowych biegach przełajowych – etap powiatowy.

zawodyfabian

5 maja 2022 r. na Stadionie Miejskim w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się zawody drużynowych biegach przełajowych – etap powiatowy. W rywalizacji bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły!
W grupie starszej zarówno dziewczęta jak i chłopcy zajęli I miejsce, w grupie młodszej chłopcy zdobyli I miejsce natomiast dziewczęta III, a najmłodsi chłopcy również byli I !!!
Składy naszych drużyn:
Grupa starsza chłopcy: Surowiec Paweł, Surowiec Kacper, Motyka Ignacy, Pasternak Łukasz, Kogut Wiktor, Jaworski Maciej
Grupa starsza dziewczęta: Warias Kamila, Lustofin Emilia, Czupryna Maria, Szułakiewicz Milena, Bogacz Martyna, Ostręga Karolina
Grupa młodsza chłopcy: Szpotan Dawid, Szado Dawid, Motyka Marcel, Kowal Tymon, Derus Jakub, Monkiewicz Paweł
Grupa młodsza dziewczęta: Czupryna Gabriela, Pieroń Amelia, Rokocz Justyna, Biedak Amelia, Sytoń Magdalena, Lizak Milena, Nuta Zuzanna
Grupa najmłodsza chłopców: Sambor Sebastian, Jaworski Piotr, Żołądź Sebastian, Bil Szymon, Biernacik Mateusz, Piotrowicz Fabian.
Na szczególne wyróżnienie zasługują zwycięzcy poszczególnych biegów: Czupryna Maria, Surowiec Kacper, Derus Jakub, Bil Szymon.
Serdecznie gratulujemy!!!