Strzelcy w naszej szkole

strzelcyDziś w murach naszej szkoły gościliśmy przedstawicieli dąbrowskiej JS 2083, czyli oddziału Strzelców, którzy wszystkim starszym klasom zaprezentowali działalność jednostki. Dużo było o patriotyzmie, wyrzeczeniach i dyscyplinie. Uczniowie mogli się dowiedzieć jak ciężki jest chleb młodego żołnierza, ale mogli się też zorientować, że dzięki pracy i treningom można wypracować sobie nie tylko dobrą kondycję oraz obeznanie z wieloma elementami wojskowości, ale zdobyć prawdziwą przyjaźń, wspaniałe hobby i spełnić się jako obywatel Rzeczpospolitej Polskiej. Największym zainteresowaniem cieszyły się repliki broni palnej i opisy niektórych taktyk stosowanych w ramach treningów strzelców. My dziękujemy za odwiedzimy i zapraszamy na taką prezentacje dąbrowskich strzelców w przyszłości, ponieważ ich działalność to jedna z ciekawszych form spędzania wolnego czasu!

S.Bator