Wycieczka zawodoznawcza do pracowni filmu i fotografii MARGOT w Tarnowie

warsztayfoto

Dzisiaj uczniowie klasy 8a i 8d wzięli udział w wycieczce zawodoznawczej do pracowni filmu i fotografii MARGOT w Tarnowie. Na miejscu uczniowie mieli okazję zapoznać się z historią fotografii, metodami pracy oraz z umiejętnościami, które są potrzebne do pracy w branży fotograficznej. Prowadzący, Pan Jacek Płaneta w bardzo ciekawy i rzetelny sposób opowiadał o swojej pasji – jaką jest jego praca. Dzięki temu uczniowie z zaciekawieniem słuchali i brali udział w warsztatach, tym bardziej, że mieli możliwość zwiedzenia studia, garderoby oraz zobaczenia rekwizytów wykorzystywanych do sesji.
Wycieczka zrealizowana została w ramach Wewnątrzszkolnego Systemu Doradztwa Zawodowego i miała na celu zapoznanie uczniów z zawodem fotografa, potrzebnymi do tego kompetencjami oraz poznania siebie i własnych predyspozycji zawodowych.
Bardzo dziękujemy firmie MARGOT za zaproszenie na tak wartościowe warsztaty.