I miejsce klasy 3c i 3 d w Dekanalnym Konkursie Palm Wielkanocnych

konkurspalm3cd

Wielkanoc to jedno z najbarwniejszych świąt chrześcijańskich. Obchody Wielkanocy rozpoczynają zwyczaje związane z niedzielą palmową, podczas której święci się w kościołach palmy.
Dekanalny Konkurs Palm Wielkanocnych zainspirował uczniów klas 3c i 3d do spróbowania swoich sił w wykonaniu palm. Do konkursu stanęli wszyscy: rodzice, uczniowie i wychowawcy klas. Z własnoręcznie wykonanych kwiatów reprezentanci dzieci i rodziców wykonali sześciometrową palmę, która stanęła w szranki dekanalnego konkursu. Nasze dzieło zostało wyeksponowane w kościele parafialnym, ciesząc oczy mieszkańców Dąbrowy i okolic.
Nasza pracowitość i pomysłowość została nagrodzona przez jury. Zdobyliśmy I miejsce i cenne nagrody. Z czego jesteśmy bardzo dumni.
R.Klimek, A.Krawczyk