Zbliżająca się Wielkanoc to – najradośniejsze, najbardziej wiosenne święto

wielkanoc2022Zbliżająca się Wielkanoc to – najradośniejsze, najbardziej wiosenne święto. Jest to też najlepsza okazja do wykonania ozdób wielkanocnych. Uczniowie z naszej szkoły zmierzyli sie z tym zadniem i przygotowali pisanki, stroiki, gaiki na Gminny Konkurs Wielkanocny organizowany przez DDK. Twórcy prac: Amelia Lustofin klasa IIc, Zofia Ciećko klasa IV a, Wiktor Szkoda klasa IV c, Hanna Ćwierz klasa Va, Igor Bociek, Roksana Bogacz ,Emilia Mosia, Zuzanna Rogóz, Kamila Adamczyk z klasy V c, Robert Wąż, Ignacy Świętek Dariusz Knutelski z klasy VI a, Anna Bogacz, Dominik Świerzbz klasy VI b, Emilia Lustofin klasa VII d. Zastosowanie różnorodnych materiałów i technik świadczy o ogromnej fantazji i pomysłowości naszych młodych artystów. Gratulujemy!!!

M.Gawlik