Indywidualne zawody w tenisie stołowym

tenisstolowy22

W dniu dzisiejszym w Oleśnie odbyły się indywidualne zawody w tenisie stołowym. Naszą szkołę godnie reprezentowani następujący uczniowie: klasy starsze Minorczyk Przemysław, Soja Piotr, Szpotan Mateusz, Bil Maksymilian oraz klasy młodsze: Szpotan Dawid i Bil Szymon.
W kategorii chłopców starszych III m. zajął Minorczyk Przemysław, IV m. Soja Piotr, zawodniczy ci awansowali do turnieju rejonowego. Szpotan Mateusz i Bil Maksymilian zajęli odpowiednio VII i VIII lokatę.
W kategorii chłopców młodszych II m. zajął Szpotan Dawid, natomiast VI lokatę Bil Szymon, uzyskując tym samym awans do zawodów rejonowych. Gratulujemy!