Wyniki Turnieju Gry Planszowej „Rodzina Pieniążków”

wynikiturniejugrawpieniazka

W środę dziewiątego marca chętni uczniowie klas trzecich, którzy w ostatnich tygodniach zapoznawali się z przyjazną i sympatyczną bankową grą planszową, przeprowadzili punktowane rozgrywki z nagrodami.
Zabawę otworzyło spotkanie z dyrektorem dąbrowskiego oddziału PKO Bank Polski panią Beatą Srebro, która jeszcze przed pandemią przekazała naszemu Szkolnemu Klubowi Gier Planszowych pakiet gier edukacyjnych poszerzających u dzieci podstawy z dziedzin takich jak przedsiębiorczość, oszczędzanie, ekologia, zdrowe odżywianie czy bezpieczeństwo w sieci lub na drodze. Są to bardzo ważne dziedziny życia, o których nigdy nie należy zapominać i których nigdy nie jest w szkole za dużo. Wicedyrektor szkoły pani Małgorzata Wódka podkreśliła, że tematyka „Rodziny Pieniążków” doskonale wpisuje się w szkolny program profilaktyczny.
Całość turnieju nadzorowali pan Sławomir Bator i pani Renata Klimek. Zabawa trwała od 12.00 do godziny 14.00.
Aby wygrać w grze należało mieć trochę szczęścia oraz trzeba było dobrze odpowiadać na zagadnienia z wyciąganych kart.
Zwycięzcami zostali:
I m. – Sylwia Wąż z klasy III d