Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 2

Kiedy się staje przed trudnym wyborem, oczekuje się wsparcia i pomocy. Każdy pragnie podejmować właściwe decyzje - zwłaszcza gdy chodzi o dobro dziecka. Dlatego, zgodnie z przewodnim hasłem naszej szkoły, nie szczędziliśmy wysiłku, aby ułatwić tak trudne zadanie jak wybór właściwego drugiego domu, w którym dziecko będzie spędzać dużą część każdego dnia przez najbliższe osiem lat i przygotowaliśmy serię filmów, będących doskonałą ilustracją naszych działań. Mamy nadzieję, że dzięki temu trudny wybór przestanie być trudnym!

Dyrekcja i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej.