#RAZEM NA ŚWIĘTA Z PENSJONARIUSZAMI ZAKŁADU OPIEKUŃCZO – LECZNICZEGO W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ

razemnaswietazol

Grudzień to szczególny okres przedświąteczny, to najlepszy czas, aby okazać wsparcie osobom chorym, samotnym i potrzebującym pomocy.
Uczniowie klas: 3a, 3b, 3c i 3d oraz wychowankowie Świetlicy Szkolnej wraz z rodzicami i wychowawczyniami, po raz kolejny w tym miesiącu, odpowiedzieli na akcję zaproponowanej przez Ministra Edukacji i Nauki pt. „Razem na Święta”, której celem jest niesienie pomocy drugiemu człowiekowi oraz budowanie wspólnoty i kształtowanie odpowiedzialności za innych. Przygotowali i przekazali pensjonariuszom Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Dąbrowie Tarnowskiej kartki świąteczne z życzeniami, podarunki świąteczne oraz słodkie upominki. Świąteczne życzenia skierowali również do pracowników tej instytucji.
Bardzo dziękujemy wszystkim Dzieciom i ich Rodzicom za zaangażowanie oraz dary Serca. Dziękujemy osobom, które umożliwiły przekazanie przygotowanych kartek ze świątecznymi życzeniami, słodkich upominków oraz zebranych darów.
Mamy nadzieję, że kolejny rok realizacji akcji „Razem na Święta” będziemy spędzać czując bliskość innych osób i pozostawiając w niepamięci czasy pandemii. Serdecznie pozdrawiamy i życzymy wszelkiego dobra.
R.Klimek, J.Wajda, A.Krawczyk, T.Giza, M.Gawlik