#RAZEM NA ŚWIĘTA Z PENSJONARIUSZAMI i PODOPIECZNYMI HOSPICJUM ORAZ DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ

razemnaswietahospicjum

„Święta to czas dobroci, miłości, prezentów oraz kartek świątecznych!”
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia uczniowie klas 2a, 3b, 3c i 3d oraz wychowankowie świetlicy szkolnej
wraz z wychowawcami, w ramach wolontariatu oraz ministerialnej akcji #RAZEM NA ŚWIĘTA, przygotowali dla podopiecznych
i pensjonariuszy Hospicjum oraz Domu Pomocy Społecznej w Dąbrowie Tarnowskiej własnoręcznie zrobione kartki świąteczne oraz słodkie upominki. Mamy nadzieję, że wywołają u adresatów uśmiech oraz poczucie radości i szczęścia, które niesie ze sobą zbliżające się Boże Narodzenie.
Wesołych Świąt!
R. Klimek, A. Krawczyk, T. Giza, M. Panek-Sojka, M. Gawlik