,,MIARĄ TWOJEGO CZŁOWIECZEŃSTWA JEST WIELKOŚĆ TWOJEJ TROSKI O DRUGIEGO CZŁOWIEKA,,

szpital dzieciUczniowie klasy 2c, 3c i 3d włączyli się do akcji „Razem na święta”. Głównym celem akcji było zachęcenie uczniów do niesienia pomocy innym oraz podarowanie uśmiechu
i radości dzieciom przebywającym na Oddziale Dziecięcym w dąbrowskim szpitalu.

Święta Bożego Narodzenia powinny być czasem spędzonym w rodzinnym gronie.
W szczęśliwej i ciepłej atmosferze, kiedy codzienne troski i kłopoty odchodzą w zapomnienie. Każdego roku jednak wiele rodzin nie zasiada przy świątecznym stole, lecz przy szpitalnym łóżku. Dzięki naszej akcji charytatywnej, dzieci przebywające w szpitalu, mogły zapomnieć na chwilę o codziennych troskach i trudzie. Na ich twarzach pojawił się uśmiech, bo pod „ich” choinką, którą ubierali niedawno na szpitalnym korytarzu znalazły się prezenty dla nich. Pragniemy serdecznie podziękować wychowawcom, rodzicom i uczniom za włączenie się do akcji. Podarowaliśmy dzieciom uśmiech na święta.

L. Wróbel, R.Klimek, A. Krawczyk