Warsztaty doskonalące techniki uczenia się

263659287 424051942727364 8544875219386407788 n

W piątek, 10 grudnia w ramach realizacji przez „Stowarzyszenie Przyjaciół Dwójki” projektu „SMARTowy zawrót głowy” odbyły się kolejne już warsztaty doskonalące techniki uczenia się, których celem jest rozwijanie umiejętności uczenia się i pokazanie uczniom, że nauka może być przyjemna, szybka i efektywna. Techniki te usprawniają pamięć, koncentrację, sprawiają, że materiał jest lepiej i na dłużej zapamiętywany, ponadto czynią naukę przyjemniejszą. W trakcie warsztatów z Panią Anitą Nowak uczniowie dowiedzieli się, jak mogą pomóc sobie w codziennej nauce, poznali najskuteczniejsze strategie uczenia się, nauczyli się efektywnie przygotowywać do nauki i lepiej planować proces uczenia.

Projekt współfinansowany ze środków Województwa Małopolskiego realizowany jest
w ramach zadań publicznych w obszarze nauki, szkolnictwa wyższego, edukacji, oświaty
i wychowania w 2021r. pn. Małopolska! Postaw na edukację!

malopolska

A.Nowak