Bombki, bombeczki, gwiazdki, gwiazdeczki…

bombki2021

W świątecznym nastroju rozstrzygnięty został Szkolny Konkurs Plastyczny „Magiczne ozdoby choinkowe”, w którym udział wzięli uczniowie klas IV – VII.
Uczestnicy konkursu wykonali piękne bombki, aniołki, choinki, bałwanki, skrzaty oraz choinki. Prace wyróżniają się ciekawymi rozwiązaniami kompozycyjnymi, różnorodnością technik, ciekawą kolorystyką, a przede wszystkim dziecięcą radością.
Nagroda Specjalna konkursu przyznana została KAROLINIE RUNO za pięknie przyozdobioną nowoczesną choinkę świąteczną.
Laureatami konkursu zostali: Adam Stec, Kaja Piekielniak, Sara Grzeszczyk, Emilia Chłosta, Sebastian Krawczyk, Filip Kołton, Maja i Wojciech Sternal, Piotr Chrabąszcz, Laura Lubera, Karolina Kowal, Daria Stefańczyk, Jessica Bobro, Ilona Budzyna.
W gronie wyróżnionych znaleźli się: Zuzanna Kubacka, Wiktoria Pieprz, Michał Zięba, Amelia Biedak, Maja Giza, Julia Kułaga.
Ozdoby choinkowe wykonane przez Filipa Kołtona oraz Maję Gizę wezmą udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym.
Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za zaangażowanie, a laureatom oraz wyróżnionym serdecznie gratulujemy!
Zdjęcia prac wykonała Roksana Świerczyńska.