Laureaci świątecznego „piernikowania”!

ozdoba choinkowa afryka

Miło nam poinformować, że wśród laureatów XX edycji Gminnego Konkursu Plastycznego „Ozdoba choinkowa” znalazła się duża grupa uczniów naszej szkoły. W kategorii klas IV – VIII nagrodzeni zostali:
I miejsce – Julia Osika i Weronika Świerzyńska
II miejsce – Valentine i Kacper Jasak
Wyróżnienia otrzymali: Marcelina Kogut, Izabela Żurek, Zofia Ciećko, Dawid Szpotan, Zuzanna Rogóż, Hanna Ćwierz, Nicolas Łątka, Kacper Rodak i Adam Chmura.
Wśród wszystkich uczestników konkursów losowana była Nagroda Specjalna – piękny Anioł, który również trafił do rąk uczennicy naszej szkoły.
Pierniki będzie można kupić w czasie zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 1 kiermaszu pokonkursowego pod hasłem „Podaruj piernik Afryce”. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na misję Bambi 2, którą kieruje nasz rodak ks. misjonarz Paweł Dąbrowa.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy!
M.Gawlik