Legenda o Smoku Wawelskim!

Dnia 24 maja uczniowie klas 1 - 3 naszej szkoły wraz z opiekunami wybrali się do Dąbrowskiego Domu Kultury, aby obejrzeć teatralne przedsięwzięcie zrealizowane przez Przedszkole nr 1. Widownia została zapełniona po brzegi, a honorowymi gośćmi byli między innymi wicedyrektor naszej szkoły pani Małgorzata Wódka i pan dyrektor Marian Gajda jako przedstawiciel organu prowadzącego szkoły
i przedszkola. Po powitaniu wszystkich przybyłych przez  dyrektora Przedszkola nr 1 panią Marię Kazek kurtyna odkryła przed widzami dosłownie inny świat. Feeria barw pięknej dekoracji przedstawiającej bajkowy Kraków z miejsca przykuła uwagę wszystkich widzów. W role aktorów wcieliły się dzieci z przedszkolnego kółka teatralnego "Chochliki", rodzice, nauczyciele oraz absolwenci przedszkola. Dużą niespodzianką był taniec krakowskiego lajkonika oraz kwiaciarka rozdająca widzom piękne róże. Na scenie pojawiła się także grupa tancerzy, która zatańczyła skocznego krakowiaka. Bardzo dziękujemy za zaproszenie i niezapomniane wrażenia!

S.Bator