Klasa IIIa z odblaskowymi pozdrowieniami w ŚRODOWISKOWYM DOMU SAMOPOMOCY w Oleśnicy.

odblakowe pozdrowienia

Ostatnie dni dla uczniów klasy III a były bardzo pracowite. Dzieci wraz z wychowawcą p. Justyną Wajdą przygotowały odblaskowe pozdrowienia w ramach XI edycji Małopolskiego Konkursu Odblaskowa Szkoła dla podopiecznych Seniorów Środowiskowego Domu Samopomocy w Oleśnicy.
25 października br. delegacja klasy wraz z wychowawcą udała się do ośrodka w celu przekazania filmu zawierającego odblaskowe pozdrowienia i słodkiego poczęstunku. Słodkości zostały przygotowane samodzielnie przez dzieci wraz z ich rodzicami.
Cieszymy się, że poprzez takie aktywności możemy towarzyszyć Seniorom. Takie spotkania to korzyść dla obu stron. Uczestnicy ŚDS otrzymali dużą dawkę radości, a dzieci nauczyły się szacunku do osób starszych, niepełnosprawnych. Podopieczni otoczyli nas serdecznością, otwartością, opiekuńczością.
Serdeczne podziękowania kierujemy na ręce Pani Dyrektor Ireny Kawy za nieprzemijającą współpracę z naszą szkołą, działając tym samym na rzecz integracji społecznej z osobami niepełnosprawnymi.

J.Wajda