Święto Dnia Edukacji Narodowej

dzien nauczyciela

W tym roku w nieco innej atmosferze niż zwykle w naszej szkole odbyło się święto z okazji Dnia Edukacji Narodowej….
Podczas uroczystej akademii minutą ciszy uczciliśmy zmarłą nauczycielkę naszej szkoły Panią Katarzynę Wójcik.
Pani Dyrektor Anna Fido podziękowała wszystkim za pracę oraz życzyła dalszych sukcesów dla dobra naszej szkolnej społeczności. Pracownicy, którzy w ubiegłym roku szczególnie wyróżniali się swoją pracą otrzymali nagrody Burmistrza i Dyrektora szkoły.
Rodzice na czele z Przewodniczącym Rady Rodziców panem Witoldem Reczkiem również podziękowali nauczycielom za trud wkładany w wychowanie młodego pokolenia i przekazali słodki poczęstunek w postaci smacznego tortu.
A.Piotrowska, A.Świerczek