Wycieczka klasy IIIa, IIIb i Ie do Rzeszowa

19 maja 2016r. uczniowie klasy IIIa, IIIb, Ie wraz
z wychowawczyniami: p. Renatą Klimek, p.Barbarą Stępnik,p. Justyna Wójtowicz oraz opiekunami p.Ewą Więcek, p. Małgorzatą Gawlik a także 13 Rodzicami wyruszyli na wycieczkę do Rzeszowa.
W pamięci uczniów z pewnością ten dzień pozostanie jako jeden z tych niezwykłych, obfitujących w moc wrażeń :).
Z samego ranka wsiedliśmy do autokaru, który zawiózł nas do Ośrodka Kształcenia Lotniczego
i Aeroklubu Rzeszowskiego.
Na miejscu czekał już na nas pan przewodnik. Zaopatrzeni wspólnie z naszym przewodnikiem udaliśmy się do hali gdzie czekały na nas samoloty. Każdy mógł wejść do jednego z nich i poczuć się jak prawdziwy pilot. Następnie udaliśmy się do centrum Rzeszowa, gdzie poszliśmy do Kina 6d. Tam oglądnęliśmy projekcje filmu „Podwodna przygoda”.
Niesamowita podróż w głąb nieznanego, pięknego i kolorowego oceanu. Przeżyliśmy fascynującą przygodę, widzieliśmy między innymi: rekiny, wieloryby, delfiny, sympatyczne manaty, piękne koniki morskie, meduzy i wiele innych równie ciekawych i niesamowitych zwierząt. Na koniec wycieczki udaliśmy się do Podziemnej Trasy Turystycznej Rzeszowa.Wszyscy wróciliśmy uśmiechnięci od ucha do ucha :)

B.Stępnik, R.Klimek, J.Wójtowicz