Spotkanie integracyjne klasy 3a

ognisko 3a

2 października, w sobotnie popołudnie klasa 3a wraz z rodzicami i wychowawcą p. Justyną Wajdą brała udział w spotkaniu integracyjnym. Impreza miała miejsce koło zacisznego lasu w miejscowości Wola Rzędzińska w kompleksie Biesiadno. Spotkanie tradycyjnie rozpoczęło się od pieczenia kiełbasek i ziemniaków. Były też różne słodkie smakołyki. Dzieci korzystając z udogodnień kompleksu świetnie spędziły czas na wspólnej zabawie. Piękna pogoda sprzyjała również zabawom grupowym takim jak : wspólne granie w piłkę nożną, koszykówkę, łuki czy kręgle.
W rozmowach na różne tematy przy ognisku spędziliśmy wspólnie miło czas.
Bardzo dziękujemy zaangażowanym Rodzicom za pomoc w zorganizowaniu tak fantastycznego wolnego czasu.
J.Wajda