29 września na stadionie miejskim w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

sport2021

Doskonale spisała się w tych zawodach młodzież naszej szkoły wygrywając rywalizację w aż trzech kategoriach!

Oto składy naszych drużyn:

I miejsce – kategoria klas IV-VI – dziewczęta: Gabriela Czupryna, Amelia Pieroń, Julia Kolarczyk, Justyna Rokocz, Amelia Biedak, Natalia Tomoś.

I miejsce – kategoria klas IV-VI – chłopcy: Dawid Szpotan, Bartosz Stawarz, Sebastian Sambor, Dawid Szado, Ignacy Świętek, Paweł Monkiewicz.

I miejsce – kategoria klas VII-VIII – chłopcy: Kacper Surowiec, Paweł Surowiec, Ignacy Motyka, Krzysztof Żurawski, Łukasz Pasternak, Jakub Świerczek.

II miejsce – kategoria klas VII-VIII – dziewczęta: Kamila Warias, Emilia Lustofin, Martyna Bogacz, Karolina Ostręga, Zuzanna Mosio, Klaudia Bielaszka.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na wyższych szczeblach zawodów!

A.Soja