Klasa IIIa tworzy audiobooka!

audiobook9 września br. klasa III a wraz z wychowawcą p. Justyną Wajdą została wprowadzona w tajniki audiobooków i już "zaciera ręce" do współpracy z Miejską Biblioteką Miejską przy realizacji bibliotecznego audiobooka. Uczniowie spotkali się w przestrzeni wirtualnej z Paniami pracującymi w Dziale dla Dzieci MBP, aby przybliżyć sobie pojęcia np. dekoracji dźwiękowej, szaty graficznej, interpretacji aktorskiej... czyli wszystkiego tego, co jest ważne podczas przygotowywania audiobooka. Prace naszych poczynań udostępnimy już niebawem!

źródło: MBP

Uczniowie klasy IIIa wraz z wychowawcą Justyną Wajda serdecznie dziękują przedstawicielom Miejskiej Biblioteki Publicznej za możliwość w uczestniczeniu tak ciekawym i kreatywnym projekcie.
J.Wajda