Laureatka ogólnopolskiego konkursu plastycznego!

saragkonkurs

Sara Grzeszczyk z kl. VI b zdobyła III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym
„Cztery żywioły w lasach”. Z 1893 prac konkursowych Jury wybrało i nagrodziło dwanaście, wśród których znalazł się wykonany przez Sarę tetraptyk pt. „Cztery żywioły w lasach: ZIEMIA, WODA, OGIEŃ i POWIETRZE”.
Konkurs zorganizowany został przez Instytut Badawczy Leśnictwa z siedzibą w Sękocinie Starym w ramach projektu edukacyjnego pt. „Zagrożenia ekosystemów leśnych – klęski i przeciwdziałanie”, który realizuje grupa naukowców i edukatorów przy ścisłej współpracy z placówkami resortów edukacji i środowiska. Przedsięwzięcia finansowane są ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
Pokłosiem Konkursu będzie wydanie kalendarza ściennego na 2022 rok, a prace laureatów będą prezentowane na wystawach pokonkursowych m.in. podczas Warszawskiego Festiwalu Nauki.
Saro, serdecznie Ci gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! BRAWO!!!
A.Piotrowska