Integracyjne spotkanie dzieci i rodziców 6d

integracja 6d

W sobotę na tydzień przed zakończeniem roku szkolnego rodzice klasy szóstej „d” zorganizowali integracyjne spotkanie, które na długo każdemu uczestnikowi zapadnie w pamięć. Było pysznie pod każdym względem, nie tylko kulinarnie! Chylimy jednak czoła zwłaszcza przed operatorami permanentnie pracującego grilla, który non stop dostarczał na stoły co rusz to nowe przekąski, a w tym gorącu było to nie lada wyczynem! Nie brakło też słodyczy, ciast i deserów, co było oczywiście zasługą wszystkich mam. Dzieciaki wyszalały się w basenie i po za nim przez wiele godzin – przecież trzeba teraz po nauczaniu zdalnym dbać o każdy rodzaj wspólnych relacji! Nawet wychowawca musiał zaliczyć przynajmniej jedną wodną bombę.
Wychowawcy klasy: p. Anna Krawczyk z etapu edukacyjnego I-III oraz aktualny: p. Sławomir Bator bardzo dziękują rodzicom za zaproszenie, zaangażowanie i organizację! Nie ma nic lepszego od takiej integracji przed łapaniem oddechu w wakacje i przed naukowym ruszeniem z kopyta od września!
S.Bator