Szybkie spotkanie w ramach działalności SKGP "Graciarni"

graczerwiec2

W poniedziałek odbyło się klubowe spotkanie z grami planszowymi. W ciągu dwóch godzin lekcyjnych chętni uczniowie, głównie z klasy 6d, mogli pograć w swoje ulubione tytuły. W ostatecznym rozrachunku najdłużej na stołach utrzymały się np. bardzo lekki i przyjemny - opisywany przez nas w osobnym artykule - Domek od #rebel i ogromna strategia z okresu wojen domowych Starożytnego Rzymu - Conquest of Empire.
Na kolejne zajęcia zapraszamy w poniedziałek 21 czerwca o godzinie 13.45 w sali P3. ( tymczasowo pomieszczenie klubowe nie jest dostępne) Będziemy uczyć się zasad między innymi takich gier jak "Odlotowy wyścig", "Wiertła, skały, minerały" czy "Dominion". Zapraszamy!
K.Wajda, S.Bator