2a podczas lekcji na świeżym powietrzu

lekcjana powietrzu

W środę na uczniów klasy 2a czekała nietypowa lekcja w  „zielonej klasie”, która mieści się na świeżym powietrzu i dysponuje oryginalnymi pomocami dydaktycznymi.

Nasza szkoła stawia na nowoczesne i nietypowe rozwiązania.  Zielona klasa jest oryginalna i wyróżnia się spośród pozostałych sal dydaktycznych. Dlaczego? Mieści się bowiem na świeżym powietrzu. Oprócz uczniowskich mebli – ławek i stolików wyposażona jest w różnorodne rośliny i niekonwencjonalne pomoce dydaktyczne. Należą do nich: stacja meteorologiczna, deszczomierz oraz ciekawe przyrodnicze plansze. Pomoce są nietypowe, bowiem nie każda szkoła takim zapleczem dysponuje.  Uczniowie 2a wraz z wychowawcą p. Justyną Wajdą chętnie spędzili czas na wolnym powietrzu rozmawiając o bezpieczeństwie podczas wakacji.

J.Wajda