Dzień Dziecka w kl. 4a i 4c

4ac

We wtorek, 1 czerwca 2021 r. klasy 4a i 4c wzięły udział w wycieczce do parku rozrywki w Bałtowie. Spacer wśród różnorodnych gatunków zwierząt takich jak kuce, osły, małpki, surykatki; przejażdżka amerykańskim schoolbusem, podczas której uczniowie mogli się poczuć jak na prawdziwym safari i obserwować takie zwierzęta jak jelenie, wielbłądy, strusie, antylopy, daniele, żubry, lamy i wiele innych; wizyta w Sabatówce – miejscu, w którym rządzą czarownice; przejście ścieżką dydaktyczną w JuraParku, dzięki której uczniowie poznali historię rozwoju życia na naszej planecie i mogli obejrzeć modele naturalnej wielkości dinozaurów, a na koniec spotkanie „oko w oko” z przerażającym rekinem w Prehistorycznym Oceanarium – to wszystko dostarczyło uczniom niesamowitych wrażeń i radości. Moc atrakcji, wspaniała pogoda i możliwość spędzenia całego dnia z koleżankami i kolegami z klasy sprawiła, że wycieczka zostanie na długo w pamięci.
Opiekę nad uczniami sprawowali wychowawcy, p. Kamil Banaś i p. Ewa Kmieć oraz p. Katarzyna Liro i p. Jadwiga Miś.
E.Kmieć, K.Banaś