Bardzo miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Szymon Stawosz z klasy VI a został laureatem ogólnopolskiego konkursu

Bardzo miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Szymon Stawosz z klasy VI a został laureatem ogólnopolskiego etapu konkursu „W służbie Niepodległej. Działalność ziemian na rzecz państwa i społeczeństwa w dwudziestoleciu międzywojennym”.
Organizatorem konkursu jest Instytut Pamięci Narodowej odział w Krakowie.
Konkurs był głównym przedsięwzięciem całorocznego projektu edukacyjnego dotyczącego ziemiaństwa. Po serii szkoleń dla nauczycieli przeprowadzonych on-line oraz dwóch etapach eliminacyjnych, cztery trzyosobowe komisje wysłuchały i oceniły prezentacje prac finalistów. Spośród 38 prac zakwalifikowanych do tego etapu w dwóch kategoriach wiekowych i dwóch kategoriach rzeczowych, wyłoniono laureatów konkursu. Gratulujemy bardzo serdecznie Szymonowi oraz jego opiekunce Pani Katarzynie Wójcik.
Jesteśmy bardzo dumni z naszego ucznia!