Nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskim konkursie poświęconym pamięci i twórczości Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

plastyczny

22 stycznia 1921 roku, urodził się Krzysztof Kamil Baczyński – jeden z najbardziej charakterystycznych i tragicznych twórców naszej literatury. Rok 2021 ogłoszony został Rokiem Krzysztofa Kamila Baczyńskiego i nasza szkoła chciała w jakiś sposób wziąć udział w obchodach tego wyjątkowego roku. Odpowiedzieliśmy więc na apel szkoły z Puław i nasi uczniowie wzięli udział w zajęciach artystycznych, które łączyły sztukę plastyczną z artyzmem słowa: należało bowiem zapoznać się w wybranymi utworami twórcy pokolenia Kolumbów i odzwierciedlić siłę ich wymowy w plastycznej formie. Dzisiaj komisja wybrała najładniejsze prace przedstawicieli naszej szkoły. W kolejności alfabetycznej: Maksymilian Baca VID, Szymon Bieś VIIIA, Tomasz Chrabąszcz VID, Sara Grzeszczyk VIB, Emilia Lustofin VID, Wojciech Panek VID, Wiktoria Tobjasz VID.
Naszym młodym twórcom gratulujemy wyobraźni i talentu oraz trzymamy kciuki – ogłoszenie wyników finałowych już 11 czerwca!
S.Bator, A.Piotrowska