„Jak rozweselić ziemię ?”- występ wychowanków świetlicy w Miejskiej Bibliotece Publicznej

22 kwietnia  wychowankowie świetlicy wystąpili w Miejskiej Bibliotece Publicznej
w Dąbrowie Tarnowskiej
w montażu słowno- muzycznym po tytułem: „Jak rozweselić ziemię?”. Występ ten był uatrakcyjnieniem uroczystości rozdania nagród w „XI Gminnym Ekologicznym Konkursie Plastycznym pod hasłem: Nasza ziemia- nasza przyszłość”.   W przedstawieniu wystąpili: Kacper Surowiec i Paweł Surowiec  z klasy I e, Julia Piasecka, Gabriela Ciąbor, Katarzyna Radło, Olga Ciecińska , Julia Biernacik z klasy II d oraz Mikołaj Talanda, Gabriela Basta , Kamila Jedynak i Oliwia Biedrońska z klasy IIIa. Uczniowie żywiołowo zaprezentowali problem zanieczyszczenia  środowiska oraz kwestię segregacji śmieci.
Wychowanków do przedstawienia przygotowały panie: Małgorzata Gawlik, Teresa Giza i Jadwiga Miś.
W ekologicznym konkursie nagrody odebrali  również uczniowie naszej szkoły: I miejsce w kategorii klas I-III zajął Wojciech Skrzyniarz z kl.III a, II miejsce zdobył- Szymon Bieś, również z klasy III a. Chłopcy wykonali prace pod kierunkiem p. Renaty Klimek.

J. Miś, M. Gawlik, T. Giza