CHALLENGE DLA ZDROWIA 2021!

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie SP2

W związku z przedłużającym się szkolnym lockdownem nauczyciele SP2 zapraszają chętnych uczniów do udziału w wiosennym projekcie „Challengu dla zdrowia”. Jednym z głównych założeń wyzwania jest przeciwdziałanie skutkom hipokrezji – bezczynności ruchowej, izolacji społecznej, zdrowotnej, która pojawia się w związku z pandemią. W obecnym czasie musimy pamiętać o podniesieniu poziomu aktywności fizycznej, która jest jednym z najważniejszych uwarunkowań zdrowia, a sport stanowi zasadniczy jej element.
W naszej rywalizacji czas trwania challengu trwa tak długo, aż wszyscy razem dotrzemy do Tokio, gdzie 23 lipca startują przeniesione z poprzedniego roku Igrzyska Olimpijskie.
Wszelkie informacje o samej rywalizacji znajdziecie Państwo/ drodzy uczniowie w regulaminie umieszczonym na stronie internetowej szkoły i Facebooku. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie, w której wygrywamy wszyscy dobre samopoczucie oraz zdrowie.
Ps. Na szkolnym Facebooku zamieścimy specjalny licznik kilometrów, który każdego dnia będzie aktualizowany, dzięki czemu będziemy śledzić ile pozostało nam drogi do Tokio.
Liczymy na Waszą obecność!