Laureat Powiatowego Konkursu Plastycznego

konk plastyczny pandemiaUczniowie naszej szkoły : Maksymilian Bil, Mikołaj Talanda i Szymon Bieś, wzięli udział w Powiatowym Konkursie Plastycznym nt.: „Koronawirus wśród nas- jak wirus zmienił nasze życie?”, który zorganizowany został przez zespół promocji zdrowia Zespołu Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego oraz Powiatową Stację Sanitarno - Epidemiologiczną w Dąbrowie Tarnowskiej . W konkursie wzięło udział 43 uczniów z 13 szkół podstawowych . Miło nam poinformować, że wśród laureatów znalazł się również uczeń klasy 8a -Szymon Bieś, który zajął II miejsce. Wszystkim uczestnikom bardzo serdecznie dziękujemy i gratulujemy, życząc dalszych sukcesów artystycznych.

A.Piotrowska