Konkurs matematyczny "Mistrz Tabliczki Mnożenia"

9 marca br. został przeprowadzony szkolny konkurs matematyczny „Mistrz Tabliczki Mnożenia”. W konkursie wzięli udział wszyscy uczniowie klas II i III.

W I części konkursu uczniowie każdego oddziałupod czujnym okiem swoich wychowawców wykazywali się nie tylko znajomością tabliczki mnożenia i dzielenia, ale także koncentracją i refleksem.

Do II części konkursu przeszło po trzech uczniów z każdej klasy z najwyższą ilością zdobytych punktów a także najlepszym czasem.

W II części niżej wymienieni uczniowie rywalizowali ze sobą na poziomie klas równoległych.

Klasa II a

Weronika Majka

Lena Knapik

Paweł Żurawski

Tytuł MISTRZA TABLICZKI MNOŻENIA w kategorii klas drugich otrzymał Wiktor Talanda, w kategorii klas trzecich Zuzanna Golonka.

Celem konkursu było rozbudzenie wśród uczniów zainteresowania matematyką i popularyzowanie tego przedmiotu, rozwijanie wiedzy i umiejętności matematycznych, wdrażanie do logicznego myślenia.

Wszyscy uczniowie biorący udział w II części konkursu otrzymali nagrody rzeczowe. Dziękujemy sponsorom nagród w tym m.in. organizatorom konkursu oraz Dyrekcji Szkoły.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

R.Klimek, E.Więcek, A.Krawczyk, J.Wajda