^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Dziennik elektroniczny

ProgramujeMy tarnowski

Doradztwo zawodowe

Innowacje pedagogiczne

Ocenianie kształtujące

Stacja meteo

Prasa o PSP2

Biała szkoła

Blog matematyczny

ePUAP

Dołącz do nas

Bierzemy udział w:

Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej w sprawie organizacji nauczania w klasach I-III od 18 stycznia 2021 roku

Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej w sprawie organizacji nauczania w klasach I-III od 18 stycznia 2021 roku:

1. Zajęcia lekcyjne oraz dodatkowe odbywają się w trybie stacjonarnym zgodnie z obowiązującym podziałem godzin.

2. Opieka świetlicowa od godz. 6.45 do 7.45 przed zajęciami dydaktycznymi i od godz. 10.30 do 16.30 po lekcjach. Zajęcia świetlicowe odbywają się w sali szachowej, radosnej klasie, drugiej sali świetlicowej, w sali gimnastycznej itp. Uczniowie klas IV-VIII, którzy uczą się zdalnie w szkole, ze względów technicznych, będą przebywać w głównym pomieszczeniu świetlicowym na Matejki pod opieką wyznaczonych nli wf uczących w klasach starszych w tym czasie wg harmonogramu podanego przez wicedyrektor Wódka.

3. Uczniowie mają możliwość korzystania ze stołówki szkolnej zgodnie z obowiązującymi procedurami bezpieczeństwa.

4. Dowóz uczniów do szkoły bez zmian, jak przed zdalnym nauczaniem, tj. przyjazd do szkoły na godz. 8.00, odwóz uczniów po zajęciach o godzinie 13.30.

5. Uczniowie wychodząc na przerwę przebywają pod opieką uczących ich nauczycieli w wyznaczonych dla nich rejonach przez ich wychowawców.

6. Uczniowie do szkoły wchodzą wyznaczonymi wejściami, które obowiązywały ich przed feriami.

7. Pamiętamy o dystansie, dezynfekcji, częstym myciu rąk i noszeniu maseczki.

8. Uczniowie klas IV-VIII uczą się zdalnie zgodnie z zasadami obowiązującymi przed feriami. Praca szkoły odbywa się zgodnie z aktualnymi wytycznymi MEN, GIS, MZ.

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej Rights Reserved.