Stypendia Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej 2020 wręczone

stypendia

17 grudnia 2020 r. w Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się uroczyste wręczenie Stypendiów Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej za osiągnięcia zdobyte w poprzednim roku szkolnym uczniom w terenu naszej Gminy. Uroczystość, przy zachowaniu reżimu sanitarnego, odbywała się w dwóch turach.
Absolwenci i uczniowie szkół gminnych uzyskali Stypendium za zdobycie tytułu laureata lub finalisty w konkursach przedmiotowych i tematycznych organizowanych przez Małopolskiego Kuratora Oświaty albo trzykrotne zdobycie I-III m. w konkursach wiedzy, sportowych, tanecznych o zasięgu co najmniej wojewódzkim.
Nagrody – stypendia oraz upominki wręczali stypendystom Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztof Kaczmarski wraz z Dyrektorem Centrum Usług Wspólnych dr Martą Chrabąszcz.
Serdecznie gratulujemy stypendystom i życzymy dalszych sukcesów.

W tym roku Stypendium Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej z naszej szkoły otrzymali:

Szymon Dojka Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej – absolwent
Kacper Marek – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej – absolwent