Podsumowanie akcji #RazemNaŚwięta

razemnaswieta5

Drodzy Rodzice, Uczniowie
Składamy serdeczne podziękowanie za tak liczny udział i organizacje tegorocznej akcji „Razem na Święta”, której celem była inicjatywa zachęcenia uczniów do niesienia pomocy innym, jak również budowanie wspólnot i więzi międzypokoleniowych. Patronat honorowy nad przedsięwzięciem obrało Ministerstwo Edukacji Narodowej.
Jak zawsze można było liczyć na Wasze szlachetne serca. Dzięki Waszemu zaangażowaniu pomimo ograniczeń wynikających ze stanu epidemii tegoroczna edycja akcji zakończyła się sukcesem. Udało nam się wspólnie z Wami podjąć szereg działań propagujących działalność wolontaryjną naszej szkoły.
Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli zmienić świat na lepsze i sprawili, że nadzieja zawitała w domu potrzebujących rodzin a uśmiech zagościł na twarzach domowników.

M.Gawlik, D.Pikul, J.Wajda