Komunikat Dyrektora

Szanowni Państwo, Rodzice, Uczniowie!

Wykonując zalecenia MEN w klasach 4-8 zawieszamy na dwa tygodnie zajęcia stacjonarne, przechodząc na naukę zdalną. Klasy 1-3 uczą się stacjonarnie w budynku Matejki 8.
Zgodnie z informacją umieszczoną na stronie men.gov.pl nowe zasady funkcjonowania szkół wejdą w życie od poniedziałku, 26 października i będą obowiązywały do niedzieli, 8 listopada br.
Dla uczniów, którzy ze względu na niepełnosprawność lub np. warunki domowe nie będą mogli uczyć się zdalnie w domu, dyrektor zorganizuje nauczanie stacjonarne lub zdalne w szkole (z wykorzystaniem komputerów w szkole).
Lekcje prowadzone będą online z terenu szkoły zgodnie z podziałem godzin w przypisanych salach lekcyjnych zgodnie z harmonogramem przydziału sal.
Z poważaniem dyrektor szkoły Anna Fido