^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Dziennik elektroniczny

ProgramujeMy tarnowski

Doradztwo zawodowe

Innowacje pedagogiczne

Ocenianie kształtujące

Stacja meteo

Prasa o PSP2

Biała szkoła

Blog matematyczny

ePUAP

Dołącz do nas

Bierzemy udział w:

Bierzemy udział w ogólnopolskim Konkursie na Opowiadanie Inspirowane kartami z Gry DIXIT "W krainie wyobraźni"

konkurs

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Rumi, we współpracy z Wydawnictwem Rebel, zaprasza uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie na opowiadanie inspirowane kartami z gry „DIXIT”.
Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 4-8. Zadanie konkursowe polega na napisaniu opowiadania inspirowanego jedną z 5 kart z gry „DIXIT” (maksymalna objętość opowiadania - 5 stron – czcionka 12, odległości: 1.2).
Zgłoszenia przyjmuje i zapewnia wszelką pomoc w realizacji - p. Sławomir Bator.
Organizatorzy dają ogromną ilość czasu na napisanie: prace należy nadsyłać od 1 listopada 2020 r. do 31 marca 2021 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Najlepszych dwadzieścia prac zostanie opublikowanych oraz wydanych ( !!!) w formie książkowej! Ponadto zwycięzca otrzyma nagrodę specjalną od wydawnictwa Rebel ( z pewnością nie będzie to byle co – Rebel to jedno z czołowych wydawnictw w Polsce zajmujących się nowoczesnymi grami planszowymi, a szkoła otrzyma pakiet na użytek klubowiczów w GRTAciarni!
Jedyne co trzeba zrobić, to na podstawie karty napisać opowiadanie. Szczegóły – u S. Batora oraz na dostępnych stronach.
Zapraszamy!
Przed przystąpieniem do konkursu prosimy o zapoznanie się z regulaminem oraz kartą zgłoszeniową dostępnymi pod podanym linkiem.
S.Bator
Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej Rights Reserved.