konkurs biblioreka

Nasi uczniowie zdominowali Turniej Trójksiążkowy zorganizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. M. Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej!
We wrześniu MBP w Dąbrowie Tarnowskiej zorganizowała bardzo ciekawy Konkurs "Turniej Trójksiążkowy" skierowany do dzieci w wieku 8-14 z terenu naszego miasta i okolic. Konkurs polegał na testach i zagadkach dotyczących treści książek dla dzieci i młodzieży z popularnych serii takich jak np. „Dziennik Cwaniaczka” i był wynikiem szkolenia "Wirtualne szkolenia = realne kompetencje" realizowanego przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich – Zarząd Główny w ramach programu MKiDN “Kultura w sieci”, którego operatorem jest Narodowe Centrum Kultury.
Mamy wielką przyjemność poinformować, że zwycięzcami są:
I miejsce: Aleksander Bator z klasy 2c,
II miejsce: Szymon Stawosz z klasy 6a,
III miejsce: Milena Bułat z klasy 3a
Bardzo cenne nagrody osobiście wręczała Dyrektor MBP Pani Jadwiga Kusior.
Gratulujemy zwycięzcom, życzymy dalszych sukcesów i jesteśmy niezmiernie dumni, że współpraca między szkołą, jej uczniami wraz z rodzicami, a biblioteką owocuje prawdziwym zamiłowaniem do książek!
S.Bator