Słodki Dzień mamy w klasie 1a

1adzienmamy25 maja, przed dzień Święta Wszystkich Mam, uczniowie klasy 1a podczas zdalnych zajęć on-line przygotowali parę smakołyków dla swoich ukochanych. Każdy z uczniów przygotował:
lody z kiwi i soku, owocowe szaszłyki oraz Jogurtowe Parfait .
Dzieci wspaniale poradziły sobie z tematem pracy. Nie możemy pominąć faktu iż nawet tatusiowie pomagali w przygotowaniu tej witaminowej uczty. Wspólne przygotowywanie posiłków to nie tylko wspaniała zabawa, ale również świetny sposób na budowanie więzi między rodzicami a dziećmi. Z kolei samodzielnie przyrządzone danie to prawdziwy powód do dumy: dziecko czuje, że jest samodzielne i potrafi zrobić coś, co zwykle zarezerwowane jest dla dorosłych.
Uczniowie 1a życzą swoim mamusiom długich lat w zdrowiu,
szczęścia i wszelkiej pomyślności,
spełnienia najskrytszych pragnień,
samych cudownych chwil w życiu
i zawsze pociechy ze swoich dzieci.
Uczniowie 1a

J.Wajda